“Seks me 7 burra në 1 javë”, gazetarja teston veten pas ndarjes
Transmetuar më 02-04-2019, 23:24

Një gazetare ka shkaktuar reagime të shumta me rrëfimin e saj duek treguar eksperiencën seksuale me 7 meshkuj të ndryshëm brenda një jave.

Nadia Bokody, nga Australia ka treguar historinë e saj për revistën prestigjoze të femrave ‘She Said’ ku është edhe kolumniste në faqet “hot”.

Nadia ka treguar se ka pasur marrëdhënie me një djalë për 7 vite dhe ndihej e humbur.

Pas ndarjes nga i dashuri ajo provoi të shkonte brenda një jave me 7 burra të ndryshëm.

“U shërova, u ndjeva prapë e gjallë dhe me pëlqeu,”  ka shkruar 24-vjeçarja në historinë e saj.

Ajo shton se nuk do ia sugjeronte femrave të tjera pasi edhe pse eksperiencë e veçantë, sipas saj është edhe e lodhshme./a.k/noa.al/