Kombinimet në Horoskop që nuk shkojnë aspak mirë bashkë
Transmetuar më 11-04-2019, 20:24
Foto ilustruese

Astrologët kanë përcaktuar se kombinimet e mëposhtme në Horoskop, nuk shkojnë aspak mirë bashkë.

Ja për cilat kombinime bëhet fjalë:

Binjakët-Bricjapi

Binjakët janë tepër komunikues, flasin me të gjithë, por nganjëherë janë kokëfortë. Shenja me të cilën ata nuk mund të shkojnë fare është Bricjapi.

Ky i fundit urren të dëgjojë fjalimet e tyre të pafundme dhe nuk pranon mendjemadhësinë e tyre.

Luani-Virgjëresha

Midis Luanit dhe Virgjëreshës është një luftë e vërtetë për të fituar pushtet.

Luanët urrejnë ata që përpiqen të arrijnë gjithmonë përsosmërinë ashtu siç bëjnë të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...