Përfundoi në koma pas kafshimit të qenit, i prenë këmbë e duar
Transmetuar më 18-04-2019, 20:28

Christine Caron po luante me katër qentë e saj, ku njëri prej tyre i kafshoi dorën.

Gruaja, nga Otava e Kanadasë shkoi në spital gjashtë ditë më vonë pas vuajtjes së simptomave të gripit dhe vjelljes brenda natës.

Ajo ra përtokë sapo mbërriti në ambientet spitalore, dh era në gjendje kome, për t’u zgjuar tre javë më vonë.

55-vjeçares iu tha se do t’i duhej ti shkurtoheshin  krahu i djathtë dhe të dyja këmbët.

Që atëherë, Caron u mësua të jetojë me protezë.

“Unë u mundova të shkoja në urgjencë por ishte mbyllur, kështu që shkova në shtëpi dhe rashë në gjumë.

Kjo është gjëja e fundit që mbaj mend

Loading...
Loading...