Loading...
Të mrekullueshme, ky burrë krijon ilustrime me qenin e tij
Transmetuar më 19-04-2019, 14:23

Rafael Mantesso është një ilustrues brazilian.

Gruaja e tij e la atë,dhe kur u largua nga ai, ajo mori gjithçka nga shtëpia, duke e lënë bosh me muret e saj të bardha.

Por Rafaeli pavarësisht gjithçkaje u kënaq që akoma kishte Jimmy Choo, qenin e tij të dashur, kështu që ai vendosi ta paraqiste atë për një projekt vërtet kreativ.

Ai është miku i tij më i mirë dhe shoqëruesi i jetës së tij.

Këto imazhe të krijuara prej tij kanë si protagonist kryesor mikun e tij më të mirë me katër putra dhe janë vërtet të mrekullueshme.

Hidhini një sy fotogalerisë që sjell për ju noa.al dhe me siguri do ju pëlqejnë edhe ju. /b.l/noa.al/

Loading...
Loading...