Loading...
Zaimina, tejet seksi me fustan të zi
Transmetuar më 20-04-2019, 17:32

Zaimina Vasjari është një nga femrat më të pëlqyera e më të përfolura shqiptare.

Ajo gjithashtu është edhe tejet aktive në rrjetet sociale dhe këtë e tregojnë fotot që publikon.

Ajo së fundmi ka publikuar dy fotografi ku shfaqet tejet në formë.

Fustani i zi i shkurtër ia thekson linjat fizike.

Komentet dhe pëlqimet ndaj fotove, sigurisht kanë qenë të shumta.

Ajo në një intervistë të publikuar së fundmi, u shpreh se hoqi dorë nga muzika pasi e kishte thjesht pasion./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...