Rrisni flokët si me magji… me patate
Transmetuar më 21-04-2019, 10:39

Një prej sikleteve më të mëdha në pamjen e femrave, janë flokët, të cilët kërkojnë kohën më të madhe për trajtim.

Kështu gjithë ato vajza dhe gra që duan të rrisin flokët, ju vjen në ndihmë patatja.

Gjithë çfarë duhet të bëni mund ta shihni nëpërmjet videos më poshtë.

Keni nevojë për lëngun e dy kokrrave patate, dy të bardha veze dhe një lugë mjaltë, të cilat duhet ti përzieni bashkë.

Maskën e përftuar aplikojeni në rrënjën e flokut dhe gjatësi dhe lëreni të veprojë rreth dy orë.

Këtë masë këshillohet që ta aplikoni dy herë në javë dhe do të shihni që flokët tuaja do të rriten si me magji. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...