Loading...
Si u shfrenuan të rinjtë në Britani para Pashkëve
Transmetuar më 21-04-2019, 16:53

Të rinjtë në Britaninë e Madhe njihen për shfrenimin e tyre në lokalet e natës.

Ata kur dalin konsumojnë alkool të tepërt dhe në këtë mënyrë, bëhen edhe objekt për media të ndryshme.

Këtë e tregojnë edhe fotografitë e fundit, të shkrepura të premten, pak para Pashkëve.

Në të Premten e Mirë ata u dyndën nëpër pub-e me veshjet e tyre më të përzgjedhura.

Por, shumë prej tyre pinë më shumë seç duhet dhe orët e para të së shtunës i gjetën siç edhe mund ti shihni në fotografitë që ne po ju sjellim./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...