Loading...
Rudina Dembacaj uron Pashkët dhe jep lajmin për vajzën e saj
Transmetuar më 21-04-2019, 19:56

Besimtarët katolikë sot festojnë Pashkët.

Urimet kanë qenë të shumta në rrjetet sociale edhe nga personazhet e ekranit.

Një urim ka dhënë edhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj.

Ajo ka publikuar një foto me vazjën e saj Viktoria dhe ka uruar Pashkët, ndersa ka treguar që së shpejti e vogla e saj do të pagëzohet.

"Me shnet Pashkët nga unë dhe Viki,që do pagëzohet së shpejti,"-shkruan Rudina në postimin e saj./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...