Loading...
Fundjava e Blendi Fevziut me vajzën e vogël, ja sa është rritur Alis
Transmetuar më 21-04-2019, 20:36

Blendi Fevziu është një nga emrat më të spikatur të ekranit shqiptar.

Ai drejton prej vitesh me shumë sukses emisionin “Opinion” që transmetohet në Tv Klan.

E në fakt përveç angazhimit në profesion një pjesë të mirë të kohës së lirë ai e kalon me vajzat e tij.

Ai ka publikuar një fotografi ku shfaqet me vajzën e vogël Alis në oborrin e shtëpisë pranë një qeni të "stërmadh" prej lodre.

Fevziu është i martuar prej disa vitesh me Inesin dhe nga martesa mes tyre kanë ardhur në jetë dy vajza, e madhja Michel dhe Alis./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...