Loading...
Vitet kalojnë por tifozja e Milanit mbetet “e freskët”
Transmetuar më 21-04-2019, 21:12

Më 14 prill modelja italiane, Claudia Romani, festoi 37-vjetorin e lindjes.

Modelja e lindur në Aquila të Italisë, por që jeton në Florida të Shteteve të bashkuara të Amerikës, ndau disa foto sensuale me fansat e saj, si për të treguar se vitet kalojnë, por ajo mbetet “e freskët”.

Dhe sigurisht komentet dhe pëlqimet ndaj fotove, kanë qenë të shumta.

Tifozja e Milanit vazhdon t’i mbështesë në distancë kuqezinjtë, duke qenë e bindur se do të rikthehen në Champions sezonin e ardhshëm.

Shihni fotot e bukuroshes italiane.

Loading...
Loading...