Bënë për vete shumë shqiptarë, Backstreet Boys sot festojnë 26-vjetorin e grupit
Transmetuar më 21-04-2019, 22:18

Backstreet Boys janë grupi i njohur muzikor që bëri për vete miliona të rinj në mbarë botën.

Pas hiteve të tyre "u dashuruan" edhe shumë të rinj shqiptarë.

Sot mbushen plot 26-vite që nga themelimi i grupit.

Këtë e ka bërë të ditur një nga pjesëtarët e grupit në rrjetet sociale, AJ McLean, i cili ka publikuar edhe një foto.

Ata u kthyen këtë fillimvit me një këngë të re.

Kënga e fundit e tyre u publikuar më 3 janar të këtij viti dhe mban titullin "No Place"./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...