Djali i Sinan Hoxhës në gjurmët e të atit, video ku Ansi këndon këngën e tij
Transmetuar më 22-04-2019, 23:49

Sinan Hoxha është një nga këngëtarët më në zë shqiptarë të muzikës shqiptare.

Këngët e tij pëlqehen shumë nga shqiptarët.

Ai është i martuar me Andrra Destanin, dhe nga martesa e tyre, ata kanë një djalë të cilin e kanë quajtur Ansi.

Me sa duket edhe Ansi po ndjek gjurmët e të atit.

Në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, nga Sinan Hoxha, Ansi shihet duke kënduar një nga këngët e babait të tij.

Për më shumë detaje shihni më poshtë videon./a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...