VIDEO/ Pamjet teksa një pallat hidhet në erë në Stamboll
Transmetuar më 22-04-2019, 23:58

Shikoni shembjen e një ndërtese të zbrazët në Stamboll.

Guvernatori i qytetit tha se ndërtesa ishte evakuar disa orë përpara se të shëmbej.

Ja dhe pamjet

Loading...
Loading...