Loading...
Aksident pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë, përmbyset automjeti në rrugë
Transmetuar më 23-04-2019, 23:16

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të mbikalimit tek Kopshti Zoologjik në Tiranë.

Automjeti që shikoni në fotot dhe videon që noa.al ju sjell më poshtë, është përmbysur duke u shkatërruar.

Në vendngjarje raportohet se nuk ka viktima në këtë aksident që ndodhi te pjesa e sipërme e mbikalimit.

Loading...
Loading...