VIDEO/ Plas sherri me grushta mes të ftuarve në Tv shqiptar
Transmetuar më 07-05-2019, 23:00

Një emision televiziv kushtuar shoqërisë dhe problemeve të mprehta ekonomike dhe sociale që ka vendi, ka degjeneruar për shkak të të ftuarve, në një sherr të dhunshëm verbal dhe fizik.

Pamjet që shikoni në videon e mëposhtme, tregojnë momentet kur dy kryesindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushte në studion televizive.

Loading...
Loading...