Aksident në aksin Kukës-Morinë. Makina përplaset me trafikndarëset, plagoset një person
Transmetuar më 09-06-2019, 23:14
Foto ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kukës.

Aksidenti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në aksin rrugor Kukës-Morinë.

Një shqiptar nga Kosova, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me trafikndarësen.

Policia e Kukësit raporton se nga përplasja ka mbetur e plagosur pasagjerja, e cila është bashkëshortja e drejtuesit të mjetit.

Mësohet se shtetësja F.S., është dërguar për mjekim në spitalin e Kukësit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Po punohet për dokumentimin e plotë të aksidentit./a.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...