Sot një prej gazetarëve më të njohur në vend, a e njihni?
Transmetuar më 12-06-2019, 08:21

Prej shumë vitesh pjesë e ekranit dhe gazetarëve më në zë në vend, personi që shihni në fotografi ka ndryshuar dukshëm.

Me një stil të ri flokësh, me mjekër dhe me trupin e mbuluar nga tatuazhet, tashmë duket shumë ndryshe.

Por a e njihni gazetarin që shihni në fotografi? Nëse vini re detajet ngjashmëria mbetet, po tashmë duket shumë ndryshe.

Bëhet fjalë për Sokol Ballën i cili ka pësuar ndryshime drastike, aq sa duket tjetër njeri.

Për më tepër shfletoni fotogalerinë, për të parë ndryshimin e tij. /a.y/noa.al

Loading...
loading...
Loading...