Berisha publikon videon. Çfarë i ndodhi Kryeministrit Rama në avion?
Transmetuar më 18-06-2019, 21:07

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga brenda avionit me të cilin Kryeministri Rama udhëtoi për në Londër.

Në video është kreu i qeverisë dhe një grua, ku duket se diçka po kërkon në sediljen e avionit.

“As ne avion kryengritesit nuk i ndahen Edvin Kristaq Mafiise! Rama ik! Fitore”, ka shkruar Berisha në Facebook”.

Ndërkohë, mbështetës së Partisë Demokratike në Londër protestuan poshtë hotelit ku qëndroi Kryeministri Rama. /k.k/noa.al/

Loading...
loading...
Loading...