Policia shpall në kërkim ish-deputetin e PD, Bardh Spahia
Transmetuar më 19-06-2019, 12:37

Shpallet në kërkim nga policia, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia.

Shpallja e tij në kërkim është bërë pas incidenteve të mbrëmjes së djeshme në shkollën “Shejnaze Juka”, ku u tentuan të nxirreshin materialet zgjedhore dhe iu vu zjarri ambienteve të një klase.

Gjithçka pasi në momentin e zjarrit bashkë me mbështetësit e PD, shte edhe Spahia.

Lidhur me ngjarjen e djeshme pesë persona janë arrestuar dhe 14 të tjerë janë shpallur në kërkim. /a.y/noa.al

Zjarr në KZAZ në Shkodër, pesë të arrestuar, dy policë bashkiakë

Loading...
loading...
Loading...