Një i mitur në Kosovë mbytet në lumë
Transmetuar më 22-06-2019, 20:29

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një të mituri ka ndodhur në Kosovë.

Një 10 vjeçar ka ndërruar pasi ka rënë në ujërat e Drinit të Bardhë.

I ndjeri O. Th., ishte nga fshati Kramovik.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi përmes një postimi në Facebook.

Ky është postimi i Latifit në Facebook:

Sot në ujërat e Drinit të Bardhë, u mbyt fëmiu 10 vjeçar O. Naim Thaçi nga Kramoviku.

Në këto momente të rënda të dhimbjes dhe pikëllimit për familjarët, pranoni ngushëllimet e mia më të sinqerta. Vdekje si kjo e O. na pikëllojnë të gjithëve. Pusho në paqe, O.”-/a.k/noa.al/

Loading...
Loading...