Dasma e Elseid Hysajt, dalin fotot e ceremonisë
Transmetuar më 23-06-2019, 08:37

Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit, Elseid Hysaj kurorëzoi në martesë dashurinë me partneren e vet Fiorenza Lestakaj.

Ceremonia martesore është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Shkodër.

Hysaj dhe bashkëshortja e tij prej kohësh kishin vendosur që dasmën e tyre ta realizonin në Kalanë e Rozafës.

Në disa foto të publikuara, ai shihet teksa vjen bashkë me partneret e tij në mes të skenës, duke kërcyer. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...