Moti sot, e enjte 27 qershor 2019
Transmetuar më 27-06-2019, 01:16

Për ditën e sotme, e enjte 27 Qershor 2019 moti parashihet të jetë i kthjellët dhe me vranësira të pakta në  zonat malore.  Era do të jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje. Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   19/33°C  Zonat e  ulëta  23/40°C Zonat  bregdetare 23/36°C

Loading...
Loading...