Si të “çmendësh” të partnerin/en, këshillat nga Horoskopi
Transmetuar më 03-07-2019, 20:42

Astrologët japin këshilla se si duhet të veprojë secila shenjë e Horoskopit për të kanqur partnerin/en tuaj.

Lexo këshillat si më poshtë për secilën shenjë:

Dashi- Bashkojuni hobit të tyre të preferuar

Demi- Surprizojini ata me ushqim të mirë

Binjakët- Përgatisni një të dalë spektakolare

Gaforrja- Përkëdhelini dhe kaq

Luani- Flisni për të kur jeni me shoqërinë. Lavdërojeni dhe bëni gjithçka që ai të ndihet qëndra e vëmendjes

Virgjëresha- Komplimentojini dhe jeni në rregull

Peshorja- Përgatit një darkë elegante me detaje të zgjedhura me kujdes

Akrepi- Shkruaj një letër dashurie

Shigjetari- Një biletë udhëtimi dhe arratisuni

Bricjapi- Lër një takim të papritur romantik në mes të javës

Ujori- Bëj një bamirësi në emrin e tyre

Peshqit- Ndihmoni bashkë njerëzit në nevojë.

Loading...
Loading...