Pickimi i tmerrshëm,ja çfarë nxjerr nga plaga ky njeri
Transmetuar më 04-07-2019, 22:03

Merimangat janë mjaft të rrezikshme dhe pickimet e tyre shpesh herë mund të shkaktojnë pasoja mjaft të rënda, deri në humbjen e jetës.

Por, shpesh edhe plagët që ato shkaktojnë mund të jenë të rënda.

Në videon më poshtë shfaqet një person i pickuar nga merimanga.

Ai tregon se si i është përkeqësuar plaga por më tronditëse është se atij i është futur fasha në brendësi të mishit.

Video e mëposhtme nuk këshillohet të shihet nga personat me ndjeshmëri të lartë./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...