“Foto e Ditës”, Kryeministri Edi Rama nuk pret më surpriza deri në mbrëmje!  
Transmetuar më 05-07-2019, 15:10

Në Poznan të Polonisë ku po mbahet Samiti i Ballkanit Perëndimor, në kuadrin e procesit të Berlinit, Kryeministri Edi Rama është takuar me Kancelaria gjermane, Angela Merkel.

Kryeministri Edi Rama, pas samitit, teksa shoqërohet nga Merkel foton e shkrepur me këtë rast e ka cilësuar edhe si “PHOTO OF THE DAY”.

Përveç këtij takimi, që u duk i ngrohtë gjatë samitit, dhe shoqërimit me Merkel, Kryeministri shqiptar gjatë pasdites teksa dita e sotme ka ende orë të tjera, duket se nuk pret ndonjë surprizë tjetër më të madhe se kaq. /a.m/noa.al/

Loading...
Loading...