Rama zbulon për çfarë është përzgjedhur Vlora këtë sezon
Transmetuar më 09-07-2019, 08:15

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të martë duke publikuar një video nga Vlora.

Nëpërmjet saj ai zbulon se pse është përzgjedhur Vlora këtë sezon.

Ai zbulon se Vlora këtë sezon është zgjedhur si destinacioni më i ri i garave ndërkombëtare të varkave me vela.

“Me këto pamje nga gjiri i Vlorës që këtë sezon është zgjedhur si destinacioni më i ri i garave ndërkombëtare të varkave me vela dhe sporteve të tjera ujore, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Më poshtë mund të shihni pamjet e publikuara nga gjiri i Vlorës. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...