Klaudia Pepa nuk rresht provokimet, shihni si pozon me bikini
Transmetuar më 11-07-2019, 08:41

Balerina e njohur Klaudia Pepa nuk rresht provokimet e saj me veshje-zhveshje.

Kështu pasi publikoi një video duke i dhënë motorit me këmbët përpjetë, Klaudia pozon mjaft provokuese me bikini.

Ajo shihet e ulur mbi një tavolinë plazhi, ku në fokus vë të pasmet e saj në mënyrë provokuese.

Kjo fotografi e balerinës e cila prej vitesh jeton dhe zhvillon karrierën në Itali ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Ndërkohë qysh pas divorcit me Albi Nakon, balerina nuk ka bërë asnjë lidhje publike. /a.y/noa.al