Shenjat e horoskopit që e kanë “tmerr” të bien në dashuri
Transmetuar më 11-07-2019, 22:52

Astrologët thonë se shenjat që vijojnë si më poshtë kanë frikë të bien në dashuri.

Peshqit

Shenjë që e pëlqen dramën dhe shpesh kërkon t’i provojë të tjerëve që jeta është… thjesht një dramë. Kanë frikë të dashurohen pasi mendojnë se në fund do të përfundojnë të lënduar.

Luani

E shmang lidhjen pasi nuk e pëlqen refuzimin. Kjo është arsyeja përse nuk fillon një lidhje të re.

Shigjetari

Është shumë i hapur me personat që e rrethojnë dhe kjo e bën që të lëndohet dhe të pendohet. Për këtë arsye përpiqet të mbrojë veten, ndonëse nuk e ka në natyrë që të mendojë shumë.

Demi

Është shenjë që ka shumë ndjeshmëri dhe e vërteta është se kur ke shumë emocione, lëndohesh më shpejt./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...