Abuzoi seksualisht me 64 fëmijë, pedofilia drejt lirimit
Transmetuar më 12-07-2019, 11:02

Pavarësisht veprave të tmerrshme të kryera, pedofilia më famëkeqe e Britanisë së Madhe, Vanessa George, pritet të fitojë lirinë.

Siç raportojnë mediat britanike, autoritetet kanë vendosur t’i japin lirinë, pasi një zyrtar i burgut, Bord Parole, është bindur se gjatë vuajtjes së dënimit, ajo nuk përbën më rrezik.

Ajo kishte abuzuar gjithsej me 64 fëmijë të moshës 2-5 vjeç. Gruaja e tmerrshme ishte e martuar dhe kishte dy vajza, por u divorcua nga burri i saj Andreë, gjatë kohës që ishte në burg.

Vanessa përdorte telefonin e saj për të filmuar veten teksa abuzonte seksualisht me fëmijët dhe foshnjet e vogla në çerdhe./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...