Rudina Hajdari në Nju Jork “prezanton” dy tropojanë të njohur ndërkombëtarisht   
Transmetuar më 18-07-2019, 23:54

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari, ndodhet në SHBA.

“Tre tropojanë në NYC duke darkuar! Faleminderit për mikëpritjen dhe darkën miqësore. (Me mjeshtrin, z. Fadil Berisha & mikun tim z. Avni Mustafaj)”, shkruan ajo, në një foto postuar gjatë takimit të sotëm. /a.m/noa.al/

Loading...
Loading...