Lezhë/ Pranë një karburanti, makina shpërthen në flakë
Transmetuar më 21-07-2019, 19:51

Një automjet është përfshirë nga flakët në Lezhë në afërsi të një karburanti.

Makina ka marrë flakë në afërsi të një karburanti, çka rrezikon edhe shpërthimin e tij.

Ende nuk dihen shkaqet e përfshirjes nga flakët të makinës, por zjarrfikësja dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë mbi shkaqet.

Nuk raportohen deri tani të lënduar. /a.m/noa.al/

Loading...
Loading...