Eli Fara dhe Eranda Libohova, çfarë duhet të kenë më tepër dy artiste të vërteta?!
Transmetuar më 23-07-2019, 18:13

Ato janë të dyja ndër këngëtaret me të njohura e më të pëlqyera të publikut ndër vite. Dhe nga zërat më të admiruar të skenës sonë.

Sepse janë artiste të vërteta, duke i rezistuar kohërave.

Dhe bëhen sërish bashkë, si të tilla.

Njëra është më e njohur për këngët popullore dhe tjera për muzikën e lehtë.

Eli Fara dhe Eranda Libohova kanë pozuar së bashku.

Modestia i ka karakterizuar në çdo hap të jetës, sikurse shihet edhe Eranda gjatë këtyre ditëve pushimesh. /a.m/noa.al/

Loading...
Loading...