Pushimet përrallore, që po bëjnë të lumtur Arbana Osmanin! Foto
Transmetuar më 29-07-2019, 19:28

Është folur kohët e fundit se prezantuesja dhe moderatorja e njohur, Arbana Osmani, i ka dhënë lamtumirë emisionit të saj, “Dua të bëj të lumtur” në Top Channel, me mbylljen e këtij sezoni.

Por teksa ajo po pushon, ka konfirmuar se mbetet drejtuesja e emisionit që ajo drejtoi gjatë sezonit të fundit dhe pret edicionin e ri në vjeshtë .

Arbana po shijon pushime të qeta në Marok, në një kompleks luksoz që vizitohet nga njerëz të zgjedhur. Ajo ka bërë publike imazhe interesante nga pushimet e kësaj vere/a.m/noa.al/

Loading...
Loading...