Merrni masat, këto zona të Tiranës pa energji elektrike në datat 5 dhe 6 gusht
Transmetuar më 04-08-2019, 19:33

Për shkak për të punimeve për rikonstruksionin e kabinave disa zona në kryeqytet do të mbeten pa energji elektrike. Mësohet se do të stakohet energjia elektrike në datat 5-6 gusht.

Ky lajm bëhet i ditur nga OSHEE përmes një njoftimi të shpërndarë për mediat, ndërsa specifikon me detaje oraret dhe zonat ku do ndërpritet energjia.

5 gusht

09:00-15:00

Rruga “Mahmut Xhelili” pranë Hipotekës, rruga “Ali Demi”, zona midis rrugës “Fortuzi” dhe rrugës “Mine Peza”, rruga “Mine Peza”, rruga e Durrësit pranë ish- Kafe “Flora”

6 gusht

09:00-15:00

Zona midis rrugës “Fortuzi” dhe rrugës “Mine Peza”./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...