Gazetari dhe komentatori i sportit bëhet baba për herë të parë
Transmetuar më 10-08-2019, 15:43

Ditë gëzimi në shtëpinë e gazetarit dhe komentatorit sportiv, Alban Xhihani.

Ditën e sotme ai është bërë baba për herë të parë.

Dashuria e Albanit dhe bashkëshortes së tij, Isida është bekuar dashurinë me ardhjen në jetë të një vajze.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë gazetari nëpërmjet një fotoje në Instagram, ku shihet dora e vogël e vajzës.

“I bekuar. Kryevepra ime” shkruan Albani përkrah fotos.

Emri i saj akoma nuk është bërë i ditur./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...