Modelja mahnit me linjat e saj superseksi
Transmetuar më 10-08-2019, 18:28

Jazzma Kendrick është modelja që u bë e njohur në fillim për lidhjen e saj me futbollistin italian Bobo Vieri.

Kendrick vazhdon të jetë në vëmendjen e mediave rozë me anë të fotove provokuese të cilat ajo poston në rrjetet sociale.

Fotot që modelja ka hedhur në Instagram janë super seksi.

Me një supertrup, ajo ka marrë komente dhe pëlqime të shumta në fotot e publikuara.

Për më shumë detaje ne po ju sjellim disa nga fotot e saj.

Loading...
Loading...