Aktorja shqiptare tregon se sa herë bën seks brenda një nate
Transmetuar më 10-08-2019, 20:16

Ana Lika është një prej aktoreve seksi në Shqipëri.

Ajo së fundmi në rrjetet sociale, ka folur për jetën e saj private, në form%n e shakasë.

Ana Lika u ka mundësuar ndjekësve të tyre në Instagram t’i bëjnë pyetje nga më të ndryshmet, e njëra nga to tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Një fans i kishte parashtruar aktores pyetjen se sa herë bën marrëdhënie seksuale brenda natës.

Bukuroshja ishte e prerë në përgjigje, ‘10’ ja ktheu ndjekësit.

Ajo është shumë korrekte me ndjekësit dhe liria e saj në rrjete sociale bën që ajo të jetë në vëmendjen e mediave.

Loading...
Loading...