Aksident rrugor në Kosovë, ngordh ariu dhe lëndohen 3 persona nga përplasja e fortë
Transmetuar më 11-08-2019, 15:47

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur gjatë ditës së sotme, herët në mëngjes.

Ngjarja ka ndodhur konkretisht në kilometrin e tetë të autostradës “Ibrahim Rugova”.

Mësoet se një automjet është përplasur me një ari dhe si pasojë janë lënduar tre persona.

Gjithashtu mësohet se nga përplasja e fortë, ka humbur jetën ariu./a.k/noa.al/