Dy femra nuk shijojnë turizmin në Mykonos por “përleshen” keq me njëra tjetrën në publik
Transmetuar më 11-08-2019, 18:51

Dy turiste janë përleshur me njëra-tjetrën në rrugët e Mykonos në Greqi.

Pamjet nuk i kanë shpëtuar telefonave te njërezve që ndodheshin aty pranë.

Në videon e publikuar shihen se si dy femrat shkëmbejnë grushta dhe shkelma me njëra-tjetrën.

Sherri do të kishe vazhduar nëse nuk do hynin disa të rinj për t’i ndarë.

Më poshtë keni videon në fjalë:/a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...