Turisti “çmendet”, u del para makinave e motorëve në gjendje të dehur
Transmetuar më 11-08-2019, 21:20

Një turist i dehur australian në Bali është filmuar duke kërcyer me shpejtësi në mes të rrugës para trafikut të ngjeshur duke plagosur një motoçiklist të cilit i ka dalë me vrap para dhe të dy janë përplasur, motoçiklisti është rrëzuar nga motorri dhe është përplasur keq në rrugë.

Pamjet në video tregojnë Nicholas Carr, 26 vjeç, që turret drejt një makine në lëvizje, përpara se të godiste xhamin e saj dhe të rrokullisej në tokë.

Duket se pas përplasjes me motrorrin ky turist nuk është ndalur por është përplasur edhe me një makinë së cilës i ka dalë para.

Ndërkohë që bënte këtë veprim turisti dëgjohet të shajë vazhdimisht.

Më poshtë keni videon:  

Loading...
Loading...