Nora Istrefi publikon fotot me fustan të kuq dhe të shkurtër, çfarë linjash fizike
Transmetuar më 11-08-2019, 21:54

Këngëtarja Nora Istrefi, është një prej femrave më të hijshme të skenës shqiptare.

Gjithmonë e kuruar dhe me një trup për t’u pasur zili, ajo nuk mendohet gjatë lidhur me veshjet e saj.

Por së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet totalisht në formë, veshur me një fustan të kuq dhe të shkurtër.

Fotot e saj kanë marrë pëlqime dhe komente të shumtanga ndjekësit në Instagram.

Një femër vërtet e hijshme dhe plot klas./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...