Ish-e dashura e Neymar “çmend” me fotot në bregdet
Transmetuar më 13-08-2019, 20:18

Soraja Vuçeliç është një nga femrat më seksi.

Format e saj fizike, “çmendin” këdo që e sheh.

Ish e dashura e lojtarit brazilian, Neymar është gjithashtu mjaft aktive me pozat provokuese në rrjetet sociale.

Ndryshe nga ylli brazilian që po përballet me akuzat për përdhunim, seksbomba serbe ka shpërthyer në “Instagram” me foto  e fundit.

Komentet dhe pëlqimet ndaj fotove kanë qenë të shumta./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...