Françeska Jaçe “çmend” me kërcimin sensual
Transmetuar më 13-08-2019, 20:38

Françeska Jaçe është një prej vajzave më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Që pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Albania”, nuk ka reshtur asnjë moment së tërhequri vëmendjen.

E angazhuar fuqishëm në botën e modelimit, Françeska nuk rresht së provokuari.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke dhuruar kërcim provokues dhe tejet sensual.

Komentet në videon e saj kanë qenë të shumta.

Për më shumë detaje, ju mund ta shijoni më poshtë:/a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...