“Kërcet” tavolina dhe karrigia në një lokal në Kosovë
Transmetuar më 13-08-2019, 22:32

Një rrahje masive ka ndodhur në Gjilan të Kosovës së fundmi.

Përleshja fizike ndodhi mes dy grupeve të rinjsh teksa brenda ndodheshin dhjetëra qytetarë.

Si pasojë e përleshjes është dëmtuar edhe një pjesë e lokalit.

Video është shpërndarë nga media të ndryshme vendase.

Nuk ka ende detaje të tjera apo ndonjë të arrestuar në lidhje me ngjarjen.

Më poshtë keni videon në fjalë./a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...