Shenjat e Horoskopit që u japin fund marrëdhënieve në mënyrë të shëmtuar
Transmetuar më 19-08-2019, 22:36

Astrologë thonë s e2 shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, i japin fund marrëdhënieve në mënyrë të shëmtuar.

Dashi

Dashi ja mbath nga përgjegjësitë, por nga ana tjetër ai mund të jetë edhe shumë impulsiv dhe i drejtpërdrejtë.

Kjo bën që ata ta lenë gjithnjë me pikëpyetje në kokë ish partnerin e tyre, ose që ta lenë me një shije të hidhur për shkak të mënyrës si shprehin të vërtetat e marrëdhënies.

Virgjëresha

Edhe pse mund të jetë ende e dashuruar me dikë, Virgjëresha kthehet në një qenie "gjakpirëse", nëse i duhet t’i japë fund një marrëdhënieje.

Kur zhgënjehet kjo shenjë mund të arrijë të bëjë çmenduri, sidomos nëse zhgënjimi shoqërohet dhe me humbje kontrolli nga ana e saj./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...