“Mirëmëngjes nga Lalëzi!” Meta: Deti është “zgjuar nervoz” sot, shpresojmë të reflektojë
Transmetuar më 24-08-2019, 08:28

Pas pushimeve malore, këtë fundjavë Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka zgjedhur bregdetin.

“Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë”, ka shkruar ai në mesazhin e tij. /a.m/noa.al

Loading...
Loading...