Petrit Vasili: Mos i bëni më komente Edi Ramës në Facebook sepse e quan punë këtë gjë
Transmetuar më 25-08-2019, 21:11

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili iu bën thirrje qytetarëve që të mos komentojnë në rrjetet sociale të kryeministrit Edi Rama.

Vasili nëpërmjet një psotimi në Facebook, shkruan se “nuk duhet të bëhen komente te FB i Ramës, sepse kryeministri e quan këtë gjë punë”.

Ai shton se vetëm nëse komentojmë gënjeshtra në Facebook-un e kreut të qeverisë, ai mund të kthejë përgjigje.

“Mos beni më komente! Aman mos i beni më komente ne FB ketij Edi Rames se ky ngaqe s’ben asnje gram pune do ta quaje qe po punon kur ju kthen ato pergjigjet e tij idiote. Ah se harrova. Po qe doni te degjoni nje potpuri genjeshtrash halucinante atehere edhe mund ti shkruani Edi Rames dhe ai nuk do t’ju zhgenjeje”, shkruan Vasili.

Loading...
Loading...