Gjyste Vulaj publikon video, shfaqet seksi para pasqyrës
Transmetuar më 25-08-2019, 21:30

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura.

Në fillimet e karrierës së saj nuk ka rënë në sy vetëm për zërin e saj, por edhe për stilin e veshjes sepse ajo ishte nga ato këngëtare që guxonte shumë.

Edhe pse vitet po ecin ajo vijon të jetë në formë.

Këtë e tregojnë fotot dhe videot e saj, në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një video para pasqyrës, ku shfaqet tejet në formë.

Gjyste Vulaj e cila vite më parë është martuar me Sokol Vulaj, ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë./a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...