“Tkom borxh tan jetën”, ndahen Robert Berisha dhe Nora Istrefi
Transmetuar më 25-08-2019, 21:52

Robert Berisha njofton se nuk është më me këngëtaren Nora Istrefi.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Robert Berisha, nëpërmjet një publikimi në rrjetet sociale, duke i dhënë fund hamendësimeve.

Në postimin e publikuar, Berisha e ka falënderuar bashkëshorten për të mirat që ja ka dhuruar gjatë gjithë këtyre viteve.

Roberti dhe Nora nga martesa e tyre kanë një vajzë.

Ja çfarë shkruan Roberti në postimin e tij:

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet.

Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet permes kti postimit Nora Istrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën I wish you all the best”./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...