Do turpëroheni, mos konsumoni këto produkte ushqimore para se të kryeni seks
Transmetuar më 26-08-2019, 00:07

Nëse doni të jeni në formë para një akti seksual nuk duhet të konsumoni produktet ushqimore që vijojnë si më poshtë:

Çokollata

Ndonëse është një afrodiziak i çmuar për femrat, çokollata frenon sekretimin e testosteronit tek meshkujt dhe si pasojë ata shfaqin problem me ereksionin.

Djathi

Djathi para seksit është një ide e keqe për të dyja gjinitë. Me siguri do të përfundoni me dhimbje barku nga pas.

Kafeina

Kafeina rrit nivelin e ankthit, sidomos tek disa persona, prandaj mos e konsumoni përpara se të kryeni seks./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...